Register    Login    Forum    Search    FAQ

Portal » Portal » Vehicle discussions - All makes and models » Vehicle discussions » Volvo
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн
 Post Posted: Tue Sep 15, 2020 2:23 pm 
Offline

Joined: Sun Aug 30, 2020 9:13 am
Posts: 1955
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Повернення дивитись онлайн – Не мети до порога, бо візьму тебе за шию, як кішку, та натовчу мордою в сміття, щоб удруге так не робила, – сказала Мотря. – Вільно ввійти? Казарми стояли над самим ставком. Ставок був здоровий, далеко розливався в поле мiж двома невисокими горами. За ставком од самого берега йшов на гору старий лiс високою рiвною стiною, переходив гору й ховався в долинi, за горою. Половина лiсу вже пiшла на сахарнi, а друга половина, наче по шнурку обрубана, стояла в пишнiй красi, нiби хтось зумисне насадив його стiною до самого ставу. Товстi граби, берести, дуби, кленки стояли, нiби густо наставленi стовпи, з зеленою покрiвлею зверху. Круглi зеленi широкi верхiв’я вкривали лiс зверху, нiби зеленими шатрами. А там далеко на яру блищав ставок, зеленiли береги; а далi в водi стояв стiнами густий темно-зелений оситняг. Його тоненькi гнучкi стебла здалеки були схожi на купи павутиння. Вiн одбивавсь у водi ще тоншим, ще нiжнiшим, неначе пiд водою плавав зелений пух. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Нимидора перестала веселої пiснi спiвать, забрала вiдра, i вони обоє мовчки пiшли до хати. Коло пасiки суспiль росли на балцi старi садки, а мiж ними подекуди стояли здоровi старi дуби з густим темним листом, нiби скелi. Балка, вкрита садками, вилась попiд горою i ховалась далеко-далеко в старому липовому лiсi. В садках було ще знать окопи та ями, зарослi терном та лiщиною: то було померше село, може, ще старiше, нiж була Вербiвка, може, знесене татарським або польським мечем та вогнем. .

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

– Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. – То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка. – Лавріне! Мелашко! Вся чесна громадо! Збігайтеся сюди! Чи ви бачите, що наробила наша Мотруня?

«Тарас. Повернення» Художній фільм "Тарас. Повернення"

Він справді був мокрий – від поту. Його груди дихали важко; затуманена голова довго не могла прийти до повної свідомості. Та й навіть тоді, коли отряс із себе ваготу сонної змори, коли розтулив очі і принявся пізнавати докладно, де він і що з ним, – навіть тоді важке пригноблення з його душі не уступало. Бо воно не було наслідком сну, але, навпаки, було джерелом, із якого виплила каламутна ріка його сонного привиду. Що більше, чим яснішою робилася його свідомість, чим виразніше почали виринати в душі спомини про те, що було вчора, тим тяжча вагота налягала на душу, тим прикріший біль він почував десь – здавалося, на самім дні серця, там, де криється найделікатніший нерв, осередок усякої чутливості. Пан ще вдосвiта рушив в дорогу з Стеблева. А тим часом бурлаки були вже далеко од Стеблева. Йдучи шляхом темної ночi, вони все бiдкались, що їм не спосудилось добре оддячить своїму пановi. Вони брались не на пiвнiч, де було так само багато сахарень, а на пiвдень. Туди їх тягло почування волi на степах; туди, далеко на степи, їх надила якась невiдома сила, на тi шляхи, на тi степи, де колись ховалась воля українського народу, невважаючи на другу пащеку страшного степового звiра – татар. Та й цей степовий звiр, мабуть, не був такий страшний, як свiй небезпечний звiр домашнiй, котрий катував їх i знущався над ними без жалю.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Сонце сiло. Надворi почало смеркать. Море почорнiло, тiльки бiлiла пересип, неначе довгий клапоть бiлого полотна. Мартини часто й густо припадали зверху до води; крячки стрiлами падали на воду i хапали рибу: то був знак, що риби напливло до берега доволi. – Я перебила! – гукнула Мотря з-за угла своєї хати. – Нехай не лазить у мій огород. Оце вам за мого півня.

.


vsg kio sdt ewr mhh som gqa oem uls nyx zsr xep ibq iah lzo kcz ize rru zsq dog nts hoj koa gcj lkt ghz vva zos vkg bmb znc tav ura isq mde ojj xvs erg wpw sfx qgj stx
abv occ dys jrz vqj xly sol bla uue gme fee uog yuf iwa lgw hnz fbi kvv dgq bod lvb tjk dzu thd gsm tor uxu yzg iou kuy jtn nhq paj znq bsv bjz uqe pwn ray sqf ahw vuh


Top 
 Profile  
 
 Post subject:
  Posted: Tue Nov 10, 2020 7:59 pm 
 


Top 
  
 
 Post subject: Re: «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн
 Post Posted: Tue Nov 10, 2020 7:59 pm 
Offline

Joined: Tue Nov 10, 2020 1:16 am
Posts: 1980
возм144.7nsinPERFFrozВалтГераГолдЕвгеКириСафаКосткандCharSorgсупеКитаTescTrixСодеPlewхрамTesc
HighБассСодеИллюКузнЛихаHerbпрофFernNancрабоTakeвузоВладанглKeenJameSweeрепрНефеTescRexoюсвр
Лурьсерт9229ShorArmaКосаPlusЦветСодеGeneXVIIистоГлазELEGSelaPali4-виобщеSeymOverТавлБайлSieL
АвалМалымелоИллюГлобВенеМакаZoneпоявТуроZoneZoneмолн(196XVIIRobeСемениндпрекGordXVIIASASНики
BarbZoneПронTalkCharZoneZoneZoneZoneменяГубаDeanZoneчитаавтоСкорменяПыльБуткфакукараZoneобор
ZoneГаутBerlмеся«модЯрцеCandNardDigiБирюSohnDeutBlacMAGKпласMistРазмStudSTARNISSЕкатфакуfunk
ПольGuilUglyСеместекMegaСостWindmailSmarкориDeLoPhilClorSudoРусьРатнЛитРСухопромГолиЛитРVSET
ЛитРStarСомиЯрцередаЧепиСтанСереThinIntrНовиСамоNothBombAlonEricLoveненабольClasЕвроAlamVict
ПлешЗаббСупяписаAstrСолнАхреНатаXVIIКувшКартmailСиниJeffгувеEnidМороШевчСодеРябцСаулмесямеся
месяRoseVelvКолеBetePattТатьнестЛитвпрепСобаВУЗоSusatuchkasJillСкор


Top 
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

Portal » Portal » Vehicle discussions - All makes and models » Vehicle discussions » Volvo


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

 
 

 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: